Wyszukiwarka firm, ogłoszeń i wiadomości

SkyDive Club – skoki spadochronowe Rzeszów/Podkarpacie

Twoja firma na portalu Rzeszów w sieci.pl

Dodaj firmę
Strona internetowa

Adres

Jagiellońskiej 17/1
35-025 Rzeszów

SkyDive Club to profesjonalna szkoła spadochronowa na Podkarpaciu. Nasza baza mieści się nieopodal Jarosławia na pięknie położonym lotnisku w Laszkach. Jest to miejsce oferujące doskonałą infrastrukturę lotniczą i szkoleniową. Duże i przede wszystkim bezpieczne lotnisko jest idealnym miejscem zarówno do prowadzenia szkoleń spadochronowych AFF, jak i do skoków w tandemie. Nasi instruktorzy mają za sobą tysiące skoków i lata doświadczeń. W pełni profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem zarażamy pasją wszystkich, którym marzy się spojrzeć na świat z lotu ptaka.

Szkolenia spadochronowe w SkyDive

W swojej ofercie posiadamy pełen zakres szkoleń spadochronowych, których celem jest uzyskanie świadectwa kwalifikacji. Jeśli czujesz, że masz w sobie potencjał, chcesz poczuć wolność i niezależność to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Szkoła SkyDive Club jako jedyna na Podkarpaciu ma uprawnienia do:

  • wykonywania skoków tandemowych
  • szkolenia skoczków spadochronowych metodą AFF
  • szkolenia skoczków spadochronowych metodą static line (na linę)
  • szkolenia spadochronowego do uprawnień PJ
  • szkolenia do uprawnienia instruktorskiego INS
  • szkolenia do uprawnienia dodatkowego instruktora AFF
  • szkolenia do uprawnienia dodatkowego TANDEM
  • praktyki instruktorskiej

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Usługi SkyDive Club na prezent

Daj swoim bliskim możliwość oderwania się od ziemi i zamów u nas na prezent lot szybowcem, lot widokowy, czy skok w tandemie. To świetna oferta dla tych, którzy uwielbiają emocje i adrenalinę. Każda nasza propozycja umożliwi obdarowanej przez Ciebie osobie niesamowitą i niezapomnianą podróż w powietrzu. Więcej naszych wyskokowych prezentów wraz ich dokładnym opisem i ceną znajdziesz na naszej stronie w zakładce SKLEP.