Wyszukiwarka firm, ogłoszeń i wiadomości

Opifex-ska — opakowania drewniane na zamówienie

Twoja firma na portalu Rzeszów w sieci.pl

Dodaj firmę
Strona internetowa

Adres

Pocztowa 24,
37-418 Krzeszów

Firma Opifex-ska jest oparta na wieloletniej tradycji rzemieślniczej. Jako producent opakowań drewnianych specjalizujemy się w tworzeniu produktów z ogólnodostępnych surowców. Realizujemy indywidualne zamówienia, korzystając z drewna twardego, jak i miękkiego różnych gatunków drzew, w tym także egzotycznych. Stosujemy nowoczesne technologie i stale dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Wybierane przez nas drewno daje możliwość stworzenia czegoś unikalnego pochodzącego z dóbr natury.

Znakowanie opakowań

Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne urządzenia pozwalające na precyzyjne i trwałe znakowanie produktów. Świadczymy usługi w zakresie:

  • grawerowania laserowego: logo, napisy, grafika
  • sitodruku — kolorowego druku na drewnie
  • hotstamplingu przy użyciu pozłacanych lub posrebrzanych folii
  • nadruku wykonanego na drewnie
  • graweru na laminatach w wielu kolorach

Drewniane opakowania tworzone dzięki naturze

Pracujemy w zespole, który każdego dnia przedstawia najlepsze rozwiązania dla klientów. Nasze opakowania od wielu lat służą, jako drobna galanteria drewniana dla potrzeb handlu, indywidualnych odbiorców, czy agencji reklamowych. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam na współpracę z dużymi markami, których grono stale się powiększa. Tworzymy m.in. skrzynki drewniane na wino, słodycze, czy herbatę oraz pudełka prezentowe wspierające identyfikację wizualną firmy. Jesteśmy w stanie wykonać każde drewniane opakowanie. To, co nas wyróżnia, może wyróżnić i Ciebie.

Sprawdź nasz asortyment i znajdź odpowiednie dla siebie produkty. Zapraszamy do kontaktu!