Wyszukiwarka firm, ogłoszeń i wiadomości

Globalgift.pl – gadżety reklamowe dla firm z logo

Twoja firma na portalu Rzeszów w sieci.pl

Dodaj firmę
Strona internetowa

Adres

ul. Okulickiego 14
35-206 Rzeszów

Social media

O firmie

W świecie artykułów reklamowych wszystko rozwija się dynamicznie i niezwykle elastycznie — tak samo prezentuje się nasz sklep Globalgift.pl i jego bogata oferta. Dzięki różnorodności gadżetów reklamowych doskonale wiemy, co zaproponować firmom nastawionym na sukces poprzez inwestycję w promocję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza stale rozszerzająca się oferta i znajdujące się w niej gadżety reklamowe były nie tylko wysokiej jakości, ale i najpełniejszym odzwierciedleniem Twoich oczekiwań. Wieloletnie doświadczenie i pełna integracja z Klientami pozwoliła nam na dokładne zrozumienie potrzeb wielu polskich firm. Każdego dnia oferujemy blisko 30 000 wysokiej klasy produktów, które cieszą się ogromną popularnością.

Spersonalizowane gadżety reklamowe dla każdego biznesu

W nieustannie powiększającej się ofercie naszego sklepu bez trudu znajdziesz gadżety reklamowe codziennego użytku takie jak długopisy, czy torby na zakupy oraz te bardziej oryginalne jak stacja pogodowa lub kosz piknikowy. Jest jednak jeden element, który łączy ze sobą te wszystkie artykuły reklamowe — możliwość znakowania. Dobierając odpowiedni dla Ciebie sposób personalizacji:

  • grawer laserowy
  • sitodruk
  • tampodruk
  • termotransfer
  • haft
  • sublimację

pozwolimy Ci się wyróżnić i wejść na wyższy poziom promocji Twojej firmy. Takie rozwiązanie sprawia również, że nasze gadżety reklamowe znakomicie nadają się na upominki firmowe. Możesz wybierać spośród bardziej formalnych gadżetów reklamowych, poprzez te praktyczne, a na zabawnych kończąc.

Sprawdź jakie gadżety reklamowe mamy w swojej ofercie, które mogą pomóc Twojej firmie. Zapraszamy do kontaktu!